Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Млинівський інклюзивно-ресурсний центр» Млинівської селищної ради Рівненської області

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Млинівський інклюзивно-ресурсний центр» Млинівської селищної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: 35100, Рівненська область, смт Млинів, вулиця Олексія Кірися, 27 (далі – Млинівський ІРЦ).

         Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

         Особи, які відповідають основним  кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;

копію паспорта громадянина України;

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Визначені документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії, що знаходиться за адресою 35100, Рівненська обл., смт Млинів, вул. Олексія Кірися, будинок 2, управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради Рівненської області, з 08 червня 2021 року по 05 липня 2021 року включно. У разі відправлення документів поштою, датою подання документів вважається дата зазначена на поштовому штемпелі.

Початок конкурсного відбору 14 липня 2021 року.

Місце проведення конкурсного відбору: 35100, Рівненська обл., Млинівський район, смт Млинів, вул. Олексія Кірися, будинок 2, управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради Рівненської області.

Конкурс проводитиметься відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Млинівський інклюзивно-ресурсний центр» Млинівської  селищної  ради Рівненської  області, затвердженого рішенням Млинівської селищної ради  26 квітня  2018 року № 1659.

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають кваліфікаційний іспит та проходять співбесіду за напрямами:

знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

знання основ спеціальної педагогіки;

знання основ управління закладом освіти.

Оплата праці директора здійснюється відповідно до трудового законодавства та згідно із штатним розписом.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається управлінням освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради Рівненської області за телефоном 0970423217 Глущук Галина Володимирівна, заступник начальника управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради Рівненської області. Формування конкурсної комісії здійснюється відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Млинівський інклюзивно-ресурсний центр» Млинівської  селищної  ради Рівненської  області, затвердженого рішенням Млинівської селищної ради  26 квітня  2018 року № 1659,  пропозиції до складу конкурсної комісії приймаються по 22 червня 2021 року включно

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: