Оголошення про проведення громадських слухань

Млинівська селищна рада повідомляє, що 14 липня 2021 року о 14:00 год. відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту плану зонування території смт Млинів та проекту детального плану території житлової забудови в смт Млинів (мікрорайон Слобода), розроблених ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД».

Громадські слухання відбудуться в сесійній залі Млинівської селищної ради за адресою: смт Млинів, вул.Степана Бандери, 1.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, які зареєстровані в смт Млинів. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування беруть участь з правом дорадчого голосу.

До 14 липня 2021 року просимо надавати пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно обговорення плану зонування території смт Млинів та проекту детального плану території житлової забудови в смт Млинів (мікрорайон Слобода), розроблених ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД» у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням до управління інфраструктури Млинівської селищної ради за адресою: 35100, смт Млинів, вул. Степана Бандери, 1, або на електронну пошту: rada.mluniv@gmail.com.

Із необхідними документами щодо обговорення проекту плану зонування території смт Млинів та проекту детального плану території житлової забудови в смт Млинів (мікрорайон Слобода), розроблених ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД» можна ознайомитись у виконавчому комітеті Млинівської селищної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: